KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12793051
nr 1279 3051
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Oljemålning, "Vinterdag i skogen". Signerad. Olja på pannå, 23x32 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:17:49
28/9 15:32:32
- Klassiska
30 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg